Sleva!
Gedy BONNIE mýdlenka na postavení, bambus BN1135 Sleva
Původní cena byla: 253,00 Kč.101,20 KčAktuální cena je: 101,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | BAMBOOM |
| Rozměr | 134x25x96 mm |
| Šířka | 134mm |
| Výška | 25mm |
| Hloubka | 96mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Bambus |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.1760kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341307236 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |





