Sleva!
Horká Nabídka Sapho Držák sprchy hranatý, pevný, chrom AQ586
Původní cena byla: 482,00 Kč.192,80 KčAktuální cena je: 192,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 44mm |
| Výška | 44mm |
| Hloubka | 75mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Pevné |
| Hmotnost / ks | 0.2700kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913816925 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





