Sleva!
Koupit Online Ridder HANDICAP madlo odnímatelné s nastavitelným úhlem, černá mat A0256010
Původní cena byla: 1 367,00 Kč.546,80 KčAktuální cena je: 546,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 595x125x70 mm |
| Šířka | 595mm |
| Výška | 125mm |
| Hloubka | 70mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Přísavka |
| Nosnost | 120.0000kg |
| Hmotnost / ks | 0.9200kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956185514 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





