Sleva!
Omezená Nabídka Bruckner Rozeta 85/40mm, výška 33mm, ABS/bílá 151.188.0
Původní cena byla: 21,00 Kč.10,50 KčAktuální cena je: 10,50 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Šířka | 85mm |
| Výška | 85mm |
| Hloubka | 33mm |
| Průměr | 85mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 40mm |
| Hmotnost / ks | 0.0198kg |
| EAN | 8590913983924 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





