Sleva!
Poslední Šance Gedy NEVIS mýdlenka, keramika, chrom NV1113
Původní cena byla: 684,00 Kč.273,60 KčAktuální cena je: 273,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | NEVIS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 145x101x122 mm |
| Šířka | 145mm |
| Výška | 101mm |
| Hloubka | 122mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Keramika, Slitina |
| Tvar | Retro |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.6200kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341305829 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 let |





