Sleva!
Přímo Od Výrobce Gedy SHEJLA sklenka na postavení, modrá SJ9805
Původní cena byla: 297,00 Kč.118,80 KčAktuální cena je: 118,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SHEJLA |
| Rozměr | 100×100 mm |
| Průměr | 100mm |
| Šířka | 100mm |
| Výška | 100mm |
| Hloubka | 100mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.3750kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341331491 |
| Taric | 69120081 |
| Záruka | 2 roky |





