Sleva!
Ridder CERA stěrka do sprchy, černá, nerez lesk 13211110 Nejlepší Volba
Původní cena byla: 1 281,00 Kč.512,40 KčAktuální cena je: 512,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 261x300x32 mm |
| Šířka | 261mm |
| Výška | 300mm |
| Hloubka | 32mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnost / ks | 0.2592kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956191973 |
| Taric | 96039099 |
| Záruka | 2 roky |





