Sleva!
Sapho X-ROUND polička na ručníky výklopná s háčky 600mm, chrom XR422 Cenově Výhodný
Původní cena byla: 2 769,00 Kč.1 107,60 KčAktuální cena je: 1 107,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 655x105x270 mm |
| Délka | 655mm |
| Šířka | 655mm |
| Výška | 105mm |
| Hloubka | 270mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků s policí |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.9300kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913946660 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |





