Sleva!
Sleva Sapho INSIA WC štětka závěsná, mléčné sklo, chrom IS008
Původní cena byla: 765,00 Kč.306,00 KčAktuální cena je: 306,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | INSIA |
| Rozměr | 110x370x145 mm |
| Šířka | 110mm |
| Výška | 370mm |
| Hloubka | 145mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.8730kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913934018 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 10 let |





