Sleva!
Speciální Cena Sapho Rozeta G3/4″, 60x20mm, chrom, pár RS211
Původní cena byla: 89,00 Kč.44,50 KčAktuální cena je: 44,50 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 60mm |
| Výška | 60mm |
| Hloubka | 20mm |
| Průměr | 60mm |
| Barva | Chrom |
| Hmotnost / balení | 0.0360kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913923005 |
| Taric | 84819000 |
| Záruka | 2 roky |





