Sleva!
Výprodej Sapho X-ROUND dávkovač mýdla 200ml, mléčné sklo, chrom XR103
Původní cena byla: 1 410,00 Kč.564,00 KčAktuální cena je: 564,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 75x145x100 mm |
| Šířka | 75mm |
| Výška | 145mm |
| Hloubka | 100mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Objem dávkovače | 200ml |
| Hmotnost / ks | 0.8920kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913127113 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 10 let |





