Sleva!
Novinka Gedy CLEO polička s držákem ručníků 500mm, černá mat 2019145
Původní cena byla: 765,00 Kč.306,00 KčAktuální cena je: 306,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | CLEO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500x95x100 mm |
| Délka | 500mm |
| Šířka | 500mm |
| Výška | 95mm |
| Hloubka | 100mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků s policí, Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.2260kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341345306 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 let |





